Koning Leopold 1 straat 37/0101, 3000 Leuven
1
1
72 m² woonopp.
Ruim 1-slaapkamer appartement in centrum Leuven
Het appartement, gelegen op de eerste verdieping, omvat een zeer ruime leefruimte, een keuken, een badkamer met aansluitend een terrasje, een apart toilet en één zeer ruime slaapkamer.
De volledige herenwoning is recent opgefrist, waarbij veel aandacht is besteed aan de authentieke elementen. Zo is de originele houten vloer onder handen genomen en straalt deze opnieuw warmte en gezelligheid uit.
Daarnaast werden alle ramen vernieuwd met vacuüm glas, wat zorgt voor een betere isolatie waarde.
Gelegen tussen het Ladeuze en de Bondgenotenlaan, woon je in het hartje van centrum Leuven met alle bijhorende faciliteiten binnen wandelafstand. Ook de verbinding met het openbaar vervoer en de ring rond Leuven van waarop je vlot toegang hebt tot de E40 en de E314 zijn optimaal.
Dit appartement is beschikbaar vanaf 1 oktober en wordt verhuurd aan een huurprijs van € 1125+ € 110 vaste kosten (water, verbruik en onderhoud gemeenschappelijke delen,..)
Contractduur 3 jaar
Interesse in een bezoek ter plaatse? Contacteer ons via het nummer 016 23 90 81. Wij zijn elke weekdag telefonisch bereikbaar tussen 10u en 13u.
Verdieping -1
Wasplaats
Wasmachine aanwezig in de kelder
Kelder
Opbergruimte
Verdieping 1
Inkomhal 2 m²
Houten vloer. Vestiaire en toegang apart toilet
Living 29 m²
Houten vloer.
Keuken 10 m²
Houten vloer. Geïnstalleerde keuken: dubbele wasbak, frigo, gaskookplaat
Badkamer 4 m²
Douche, dubbele wastafel met spiegelkast en toilet
Terras
Terras bereikbaar via de badkamer
Toilet
Apart toilet bereikbaar via de inkomhal
Slaapkamer 23 m²
Houten vloer. Bemeubeld met twee kasten. Gordijnen zijn aanwezig
Beschikbaar vanaf | 01/10/2025 |
Bebouwing | Gesloten |
Aantal slaapkamers | 1 |
Aantal badkamers | 1 |
Renovatiejaar | 2023 |
Bewoonbare opp. |
72 m²
|
Distributie | Ja |
Parlofoon | Ja |
Riolering | Ja |
Stadswater | Ja |
Beglazing | Dubbele : Originele houten ramen werden gerenoveerd met vacuüm glas |
Prijs | € 1.125 |
Gemeenschappelijke kosten | € 110 |
Inbegrepen | verbruik individueel water, onderhoud inkomhal, verbruik elektriciteit inkomhal |